مزایا و معایب خرید سایت آماده
مزایا و معایب خرید سایت آماده
مزایا و معایب خرید سایت آماده
خرید سایت آماده

افراد زیادی خرید یا طراحی یک وب سایت را کاری زمان بر و بسیار پیچیده تصور می کنند که می تواند هزینه های زیادی را برای آنان در بر داشته باشد. به همین دلیل حاضر به خرید وب سایت نمی شوند و تنها در شبکه های اجتماعی فعالیت خود را ادامه می دهند.

طراحی یک وب سایت روش های متنوعی دارد که یکی از آنها استفاده از قالب های آماده است. خرید سایت آماده مزایای زیادی را به همراه خواهد داشت و می توانید با استفاده از این روش، به سادگی اقدام به سفارش و خرید سایت خود کنید و در زمان کمی به وب سایت خود دسترسی داشته باشید.

در این مقاله قصد داریم به ویژگی ها و مزایای خرید سایت آماده بپردازیم. در صورتی که شما قصد استفاده از این نوع وب سایت ها را دارید تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

قالب های آماده چیست و خرید سایت آماده به چه معناست؟

یکی از روش های طراحی سایت که طرفداران بسیار زیادی دارد، طراحی سایت بر پایه سیستم های مدیریت محتواست. بیشترین سیستم محتوایی که در شرکت های طراحی سایت مورد استفاده قرار می گیرد نیز وردپرس است که قالب های بسیار زیادی برای آن طراحی شده است. کافی است شما نام قالب مورد نظر خود را به شرکت ارائه دهید و اقدام به خرید سایت آماده خود که بوسیله این قالب طراحی شده است کنید.

 

خرید سایت آماده

یک شرکت طراحی سایت می تواند سایتی را با استفاده از قالب های آماده طراحی کند و همان سایت را به تعداد زیادی بفروشد. به همین دلیل در خرید سایت آماده بر خلاف سایت های تخصصی، نه زمان زیادی صرف طراحی خواهد شد نه دانش زیادی برای طراحی مجدد آن.

سایت های آماده دارای دسته بندی های مختلفی مانند سایت های فروشگاهی، شرکتی، خبری، چند منظوره، رزومه ای و … می شوند که هر کدام متناسب با نوع کسب و کار مخصوصی طراحی شده اند.

مزایا و معایب خرید سایت آماده

خرید سایت آماده برای بسیاری از کسب و کارها می تواند مفید باشد. اگر شما هم قصد دارید فروش اینترنتی محصولات خود را بوسیله وب سایتتان راه اندازی کنید و هزینه کمی هم برای خرید آن صرف کنید، سایت های آماده می توانند مفید باشند. با این حال ممکن است سایت های آماده برای کسب و کار شما محدودیت هایی نیز بوجود آورند.

برای خرید سایت آماده در ابتدا باید ویژگی های مورد نظرتان را از وب سایت تعریف کنید. اگر امکانات و ویژگی های منحصر به فردی را می خواهید در سایت خود پیاده سازی کنید پیشنهاد می کنیم از سایت های اختصاصی استفاده نمایید.

در این بخش قصد داریم مزایا و معایب خرید سایت آماده را بررسی کنیم. شناخت مزایا و معایب این روش از طراحی سایت باعث می شود انتخاب بهتری در نوع طراحی سایت خود داشته باشید.

مزایای خری سایت آماده

 • هزینه پایین

  مسلما یکی اولین مزایایی که خرید سایت آماده به همراه دارد هزینه پایین آن خواهد بود. شما می توانید با صرف هزینه ای بسیار پایین تر از هزینه طراحی سایت اختصاصی، صاحب یک وب سایت مناسب برای کسب و کار خود شوید و فروش اینترنتی خود را آغاز کنید.

 • راه اندازی سریع

  راه اندازی وب سایت های آماده نیاز به زمان زیادی نخواهد داشت. کافی است دامنه و قالب مورد نظر خود را انتخاب نمایید و حدود 7 الی 10 روز وب سایت خود را تحویل بگیرید.

 • قابلیت ارتقا

  در صورتی که شرکت طراحی سایت شما این امکان را ارائه دهد، می توانید موارد زیادی در سایت خود را ارتقا دهید. به عنوان مثال با خرید سایت آماده محدودیتی در ارتقای هاست، سرعت وب سایت، صفحات مختلف، افزودن ویژگی های معمولی، ظاهر سایت و بسیاری از موارد دیگر نخواهید داشت.

 • مطابق با سئو

  تمامی وب سایت های آماده به طور کامل با اصول سئو بهینه شده اند. کافی است افزونه های مورد نیاز خود را نصب کنید و سئوی سایت خود را انجام دهید.
  سئوی اولیه سایت را در صورتی که آگاهی نسبتا مناسبی از آن دارید می توانید به تنهایی در سایت خود پیاده سازی کنید اما سئوی حرفه ای سایت و پیاده سازی تکنیک های اصولی به دلیل پیچیدگی و تخصصی بودن آن، نیازمند استخدام یک متخصص سئو است. در هر صورت وب سایت های آماده محدودیتی در پیاده سازی تکنیک های سئو نخواهند داشت.

 

خرید سایت آماده

معایب خرید سایت آماده

 • امنیت پایین

  امنیت سایت های آماده می تواند نقطه ضعف آن باشد. سورس این گونه وب سایت ها می تواند در اختیار تعداد زیادی از برنامه نویسان قرار گیرد به همین دلیل نفوذ به این گونه وب سایت ها به راحتی قابل انجام است.
  با این حال می توان با اقدامات مناسب، امنیت وب سایت را تا حد بسیار زیادی تامین کرد. می توانید از خدمات امنیتی شرکت طراحی سایت خود استفاده نمایید یا با استخدام یک متخصص، امنیت سایت خود را تامین کنید.

 • سرعت پایین برخی قالب ها

  برخی قالب های سایت های آماده به دلیل ویژگی های غیر کاربردی زیاد، سرعت پایینی دارند. این سرعت پایین تاثیرات منفی زیادی برای وب سایت شما خواهد داشت به همین دلیل پیشنهاد می کنیم قبل از خرید سایت آماده، با جستجوی کافی قالب مناسبی را انتخاب نمایید که مشکل سرعت نداشته باشد.

 • عدم پایداری

  یکی دیگر از معایب وب سایت های آماده، عدم پایداری آنها در طولانی مدت است. در صورتی که از این سایت ها استفاده کنید پس از چند سال ممکن است برخی خطاها در وب سایت بیشتر از همیشه رخ دهد به همین دلیل نیاز است از قالب دیگر برای سایت خود استفاده کنید.
  با این وجود اگر به شکلی صحیح از سایت خود استفاده کنید و در نصب افزونه و آپلود محتوا دقت کافی داشته باشید و هم چنین قالب وب سایت شما تاچندین سال بروز رسانی های مختلفی را ارائه دهد، با این مشکل روبرو نخواهید شد.

 • شباهت به دیگر سایت ها

  ممکن است سایت خریداری شما به تعداد زیادی از دیگر وب سایت ها شباهت داشته باشد. قالب های آماده با یک بار طراحی، در تعداد زیادی از وب سایت ها مورد استفاده قرار می گیرند که باعث شباهت این سایت ها به یکدیگر می شود.
  به همین دلیل پیشنهاد می کنیم تا جایی که امکان دارد، ظاهر سایت خود را پس از خرید متناسب با کسب و کار خود تغییر دهید.

 

خرید سایت آماده

جمع بندی

خرید سایت آماده با توجه به ویژگی ها و امکانات مناسب، طرافداران بسیار زیادی دارد. آشنایی با مزایا و برخی معایب این نوع وب سایت ها باعث می شود انتخاب مناسبی داشته باشید.

اگر قصد خرید سایت وردپرسی با استفاده از قالب های آماده را دارید می توانید با مشاهده بخش نمونه کارها، از میان تعداد زیادی سایت از پیش طراحی شده قالب مورد نظر خود را انتخاب نمایید و با ثبت درخواست دموی رایگان، به مدت یک ماه از سایت خود استفاده کنید. در صورت رضایت از عملکرد کلی وب سایت و نحوه پشتیبانی نیز می توانید اقدام به پرداخت و خرید سایت خود کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.