blank
نکات مهم خرید سایت آژانس هواپیمایی
نکات مهم خرید سایت آژانس هواپیمایی
نکات مهم خرید سایت آژانس هواپیمایی
خرید سایت آژانس هواپیمایی

آیا به خرید سایت آژانس هواپیمایی مناسب برای رزرو آنلاین فکر می کنید؟

در این مقاله می خواهیم تمام نکاتی که در خرید سایت آژانس هواپیمایی باید به آن توجه کرد را بررسی کنیم. شما چه یک آژانس هواپیمایی تازه تاسیس باشید چه با سابقه در این زمینه نیاز به خرید سایت آژانس هواپیمایی دارید.

در ابتدا برخی از حیاتی ترین جنبه ها یا ویژگی هایی که قبل از خرید سایت آژانس هواپیمایی مورد نیاز است را بررسی می کنیم.

مطالبی که در این مقاله بررسی می کنیم

 • آنچه که باید یک سایت آژانس هواپیمایی داشته باشد
 • ایجاد بخش درباره ما یا داستانی کوتاهی از آژانس هواپیمایی
 • طراحی بخش تور های شگفت انگیز
 • فعال کردن بخش رزرو آنلاین سفر و رزواسیون هتل
 • اضافه کردن پرداخت اینترنتی برای کاربران
 • نمایش اطلاعات شرکت

راهنمای گام به گام خرید سایت آژانس هواپیمایی

 • بستر مناسب را انتخاب کنید
 • نام دامنه را انتخاب کنید
 • هاست را تهیه و نصب خودکار را فعال کنید

وردپرس

 • یک قالب مناسب قبل از خرید سایت آژانس هواپیمایی بگیرید
 • افزونه های مورد نیاز را نصب و ویژگی های مهم را به سایت اضافه کنید
 • رزرو آنلاین و پرداخت اینترنتی خود را یکپارچه کنید

خرید سایت آژانس هواپیمایی

آنچه که باید یک سایت آژانس هواپیمایی داشته باشد

بدیهی است که انتخاب عناصر مختلف در سایت آژانس مسافرتی نسبت به شرکت های دیگر متفاوت است. نیازهای یک اپراتور تورهای کوچک با نیازهای یک آژانس مسافرتی بزرگ بین المللی به طور کلی با هم فرق دارد اما عناصر اساسی تمامی سایت های آژانس هواپیمایی بزرگ بین المللی کم و بیش مشابه هستند.

بنابراین اولین قدم برای خرید سایت آژانس هواپیمایی تجزیه و تحلیل، شناسایی انواع بخش ها، ویژگی ها و عملکرد هایی است که باید در سایت خود داشته باشید.

یک وب سایت حرفه ای آژانس هواپیمایی یا شرکت مجری تور اساساً به ویژگی های زیر نیاز دارد:

ایجاد بخش درباره ما یا داستانی کوتاهی از آژانس هواپیمایی

قبل از اینکه بتوانید هر بازدید کننده یا مشتری بالقوه ای را به دست آورید باید به عنوان یک شرکت، تأثیر اولیه خوبی داشته باشید. داستان شما در مورد چگونگی به وجود آمدن شرکت و یکی از مهمترین چیزهایی است که می توانید با مخاطبان خود به اشتراک بگذارید.

اگر بازدیدکنندگان شما را به عنوان یک آژانس هواپیمایی انتخاب کنند و با شرکت آشنا شوند به احتمال زیاد از خدمات شما استفاده می کنند. بنابراین ایجاد بخش درباره ما یا داستان کوتاهی از آژانس هواپیمایی برای انتقال درست بسیار مهم است.

طراحی بخش تور های شگفت انگیز

اما ایجاد بخش درباره ما یا داستان کوتاهی از آژانس هواپیمایی به خودی خود مشتریان شما را جذب نمی کند. در نهایت باید بسته های تور جذاب و رقابتی را نیز به آنها ارائه دهید. شما باید بتوانید به طور واضح به مشتریان خود بگویید که خدمات شما چیست، چگونه با دیگران متفاوت هستید، مزایای سفر با شما چیست و چه تجربه منحصر به فردی را به مشتریان خود ارائه می دهید. تا زمانی که وب سایت شما نتواند تور های مسافرتی را به شیوه ای زیبا و قانع کننده شرح دهد، چندان موفق نخواهید بود.

فعال کردن بخش رزرو آنلاین سفر و رزواسیون هتل

شما باید به کاربران اجازه دهید تا از طریق سایت به صورت آنلاین بلیت تهیه کنند و در صورت نیاز حتی هتلی که می خواهند در زمان سفر در آن اقامت داشته باشند را رزرو نمایند.
اکثر کاربران مایل اند تا رزرو بلیت خود را در هر جایی که هستند انجام دهند. شما با خرید سایت آژانس هواپیمایی راهی آسان برای رزرو یا حتی خرید برای مشتریان خود فراهم می کنید.

برای اینکه بتوانید جذب مشتری و درآمد بیشتری داشته باشید بهترین راه حل برای ارتقای کسب و کار شما خرید سایت آژانس هواپیمایی می باشد.

اضافه کردن پرداخت اینترنتی برای کاربران

اگر بتوانید پرداخت های اینترنتی را در سایت اضافه کنید کاربران می توانند به صورت لحظه ای بلیت خود را به صورت اینترنتی خریداری کنند. برای مشتریان شما نیز بسیار راحت تراست و شما نیز شانس بیشتری برای محبوب شدن دارید. بنابراین مطمئن شوید که سایت آژانس هواپیمایی شما با نوعی مکانیزم پرداخت آنلاین سازگار باشد.

نمایش اطلاعات شرکت

البته شما دوست دارید که کاربران به راحتی با شما ارتباط داشته و با شما تماس بگیرند. شما می توانید تمام اطلاعات مهم در مورد شرکت را در سایت نمایش دهید از جمله نقشه ای که به بازدیدکنندگان مکان شما را به صورت فیزیکی نمایش می دهد.

خرید سایت آژانس هواپیمایی

راهنمای گام به گام خرید سایت آژانس هواپیمایی

 • بستر مناسب را انتخاب کنید

اولین قدم برای خرید سایت انتخاب پلتفرمی است که می خواهید سایت را با آن طراحی کنید. شما با پلتفرم محبوب WordPress می توانید به راحتی این کار را انجام دهید زیرا به شما آزادی و انعطاف زیادی برای شخصی سازی، کسب درآمد و کنترل کامل بر سایت می دهد.

پلتفرم WordPress به شما تمامی ویژگی ها و امکاناتی که برای طراحی یک سایت حرفه ای نیاز است را می دهد. این پلتفرم می توناد شما را از تمامی دردسر هایی که کد نویسی در طی زمان طراحی سایت برای شما ایجاد می کند، نجات دهد و شما می توانید تمامی محتوای سایت را به روشی بسیار آسان مدیریت کنید.

بنابراین عاقلانه است که از پلتفرم WordPress استفاده کنید تا به شما کنترل و مالکیت 100٪ وب سایت را بدهد. با استفاده از این پلتفرم کسب و کار شما ظاهری حرفه ای به خود می گیرد و باعث می شود کاربران به سایت شما جذب شوند.

به یاد داشته باشید در این صنعت نگاه اول کاربر به سایت بسیار مهم است!

 • نام دامنه خود را انتخاب کنید

اگر شما از گذشته شرکتی را تاسیس کرده اید بهترین کار این است که از نام شرکت خود برای عنوان دامنه استفاده کنید. در صورتی که از قبل شرکتی را ثبت نکردید باید به انتخاب نام مناسب برای دامنه خود بسیار توجه کنید. هنگام انتخاب نام شرکتی که می تواند یک نام دامنه عالی نیز باشد، سعی کنید این نکات مهم را در نظر داشته باشید:

انتخاب نامی کوتاه و به یادماندنی

انتخاب برخی از نام های طولانی و پیچیده فقط باعث می شود که یافتن سایت را برای کاربران دشوار کنید. نام های کوتاه، جذاب و به یاد ماندنی هستند. نام شما همچنین می‌تواند یک عبارت جذاب یا یک جناس شوخ‌آمیز باشد که آنها را به یاد ماندنی‌تر می‌کند.

از خط فاصله و اعداد اجتناب کنید

گنجاندن خط فاصله و اعداد در نام وب سایت شما نیز بسیار مشکل ساز است. آنها باعث سردرگمی می شوند زیرا نیاز اضافی به توضیح برای بازدیدکنندگان بالقوه شما وجود دارد: اینکه آیا عدد در نام شما املا یا نماد است یا اینکه آیا شما یک خط فاصله بین نام دامنه سایت دارید یا خیر!

نامی خاص انتخاب کنید

در صورت امکان نامی را انتخاب کنید که مخصوص نوع خدماتی باشد که ارائه می کنید. اگر شما یک اپراتور کوهنوردی هستید می توانید از نام های مرتبط با آن سرویس استفاده کنید یا اگر یک شرکت ارائه دهنده غذا، اقامتگاه یا اجاره هستید، نام می تواند مختص آن باشد.

اگر شما یک شرکت مشهور نباشید، بسیار سودمند است که از قبل به بازدیدکنندگان خود اطلاع دهید که وب سایت و شرکت شما چه چیزی به آنها ارائه می دهد.

هاست را تهیه و نصب خودکار را فعال کنید

اگر می‌خواهید مالکیت و کنترل کامل سایت آژانس هواپیمایی خود را داشته باشید، باید آن را از شرکت های معتبر میزبان هاست تهیه کنید. شما برای اینکه بتوانید سایت خود را با پلتفرم WordPress راه اندازی کنید باید آن در سرور های شرکت میزبان قرار دهید سپس می توانید تم های سفارشی و پلاگین های استاندارد وردپرس را نصب کنید و وب سایت را بر اساس اولویت و نیاز خود سفارشی کنید.

همچنین می‌توانید برای کسب درآمد در سایت خود تبلیغات قرار دهید و از Google Analytics برای ردیابی عملکرد وب‌ سایت استفاده کنید. هنگام خرید سرویس هاست، می توانید وردپرس را با یک کلیک روی سرور آنها نصب کنید. بنابراین شما اکنون وب سایت خود را دارید و آماده هستید تا از ویژگی های وردپرس لذت ببرید با استفاده از این پلتفرم سایت آژانس هواپیمایی را به راحتی بسازید!

خرید سایت آژانس هواپیمایی

وردپرس

 • یک قالب مناسب قبل از خرید سایت آژانس هواپیمایی بگیرید

احتمالاً می توان گفت که موفقیت یا شکست نهایی سایت آژانس هواپیمایی شما تا حد زیادی به انتخاب یک تم زیبا، کاربردی و قدرتمند بستگی دارد.

تم های بسیار خوبی وجود دارد که برخی از ویژگی ها و عملکردهای عالی را ارائه می دهند که مشتریان بالقوه در هنگام مرور وب سایت یک شرکت مسافرتی به دنبال آن هستند.

 • افزونه های مورد نیاز را نصب و ویژگی های مهم را به سایت اضافه کنید

بسیاری از قابلیت های مهم یک سایت آژانس هواپیمایی را می توان از طریق افزونه های استاندارد وردپرس اضافه کرد که به راحتی با موضوع سازگار هستند. بنابراین شما همیشه می توانید آن را بعدا بر اساس نیاز خود نصب کنید.

 • رزرو آنلاین و پرداخت اینترنتی خود را یکپارچه کنید

با افزونه‌های قدرتمندی مانند WP Travel Engine و Travel Agency Companion بسیاری از امکاناتی که شما برای رزرو آنلاین و سیستم‌های پرداخت امن نیاز دارید در دسترس شماست. فقط از قبل مطمئن شوید که قالب شما از این افزونه های استاندارد وردپرس پشتیبانی می کند.خرید سایت آژانس هواپیمایی

جمع بندی

به یاد داشته باشید برخی از تم ها مانند پوسته وردپرس آژانس مسافرتی ویژگی های زیادی را ارائه می دهند که به شما امکان می دهد وب سایت خود را با محتوای آماده (تصاویر، متن و سایر تنظیمات) که از نسخه نمایشی زنده تم موجود است شروع کنید. بنابراین می توانید از ایجاد سایت آژانس هواپیمایی با سهولت و راحتی بیشتر لذت ببرید.

شرکت طراحی سایت معین این امکان را برای کاربران خود فراهم کرده تا پس از انتخاب قالب مورد نظر و تکمیل فرم درخواست دموی رایگان به مدت یک ماه سایت خود را تست کنند و در صورت رضایت از عملکرد و نحوه خدمات، آموزش و پشتیبانی، نسبت به خرید سایت خود اقدام نمایند و از یک سال پشتیبانی و آموزش رایگان به همراه هاست و دامنه بهره مند شوند.

بنابراین اگر تصمیم گرفته ‌اید سایت خود را طراحی کنید ما می توانیم در طراحی سایت به شما کمک کنیم و از این بخش می توانید نمونه کار طراحی سایت ما را مشاهده کنید.

امیدوارم کسب و کار شما با خرید سایت آژانس هواپیمایی رشد و رونق بیشتری داشته باشد!!!

منبع مقاله: rarathemes

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.