راهنمای کامل خرید سایت شرکتی
راهنمای کامل خرید سایت شرکتی
راهنمای کامل خرید سایت شرکتی
خرید سایت شرکتی

از مهم ترین اقدامات برای برندسازی هر شرکت، خرید سایت شرکتی است. این می تواند اولین اقدام برای افزایش اعتبار شرکت باشد. امروزه بسیاری از کسب و کار ها متوجه مزایای فعالیت های اینترنتی شده اند و عملا تمام شرکت ها، از یک وب سایت مخصوص، برای معرفی خود یا معرفی خدمات و محصولات به مشتریان استفاده می کنند.

با خرید سایت شرکتی می توانید محصولات و خدمات شرکت خود را محدود به یک منطقه خاص نکنید و فعالیت های خود را گسترش دهید. کاربران با مشاهده سایت شرکتی شما، عملا از محیط کاری شما بازدید می کنند؛ به همین دلیل نیاز است سایتی مناسب و حرفه ای داشته باشید.

در این مقاله در مورد خرید سایت شرکتی با شما صحبت خواهیم کرد. مشخصات به خصوص این سایت ها، مزایا و نحوه سفارش سایت شرکتی مواردی است که در این مقاله به آنها پرداخته خواهد شد.

سایت شرکتی چیست و چه امکاناتی دارد؟

سایت های شرکتی نمونه ای از سایت ها هستند که بیشتر به معرفی شرکت، خدمات، اعضای هیئت مدیره و پرسنل می پردازند. این سایت به عنوان کاتالوگی برای معرفی و برندسازی شرکت مورد استفاده قرار میگیرد. بعضی از سایت های شرکتی دارای فروشگاه هستند که در کنار تمام ویژگی های به خصوص، می توانند محصولات خود را بصورت مستقیم به فروش برسانند.

 

خرید سایت شرکتی

تمام شرکت ها نیاز به این نوع سایت دارند. شرکتی هایی که از سایت برای معرفی خود و محصولات و خدمات استفاده نمی کنند، در رقابت با سایر شرکت های دیگر به مشکل برخواهند خورد. برخی شرکت ها نیز عملا بدون سایت نمی توانند فعالیتی داشته باشند. این شرکت ها شامل شرکت های باربری، حمل و نقل، مسافربری، مهندسی و شرکت های برنامه نویسی می شوند.

خرید سایت شرکتی از این جهت می تواند برای شرکت ها مفید واقع شود که تمام نمونه کارها و خدمات زیاد آن ها را پوشش می دهد. معرفی این بخش ها در وب سایت، به شکلی هدفمند و موثر در اختیار کاربر قرار می گیرد. بوسیله سایت های شرکتی، مخاطبان نیازی به حضورهای بی مورد در شرکت برای معرفی خدمات نخواهند داشت و می توانند بصورت اینترنتی، اقدام به خرید یا استفاده از خدمات شرکت کنند.

برای مثال فرض کنید قصد خرید بلیط از یک شرکت هواپیمایی را دارید. مطمئنا اولین اقدام شما جستجو در اینترنت و انتخاب شرکت های مسافربری آنلاین است. احتمال خیلی کمی وجود دارد که برای خرید بلیط، بصورت حضوری به شرکت مورد نظر رفته و بلیط خود را تهیه کنید هنگامی می توانید بصورت اینترنتی در بستری امن، تمام پرداخت ها را به سریع ترین شکل انجام دهید و بلیط خود را تهیه کنید.

امکانات خرید سایت شرکتی

برای خرید سایت سایت شرکتی، در ابتدا باید متوجه امکاناتی که این سایت به شما ارائه می دهد باشید. گاهی یک سایت فروشگاهی، خبری یا خدماتی مناسب کسب و کار شماست. در این صورت انتخاب نادرست باعث می شود وقت و هزینه زیادی از دست بدهید.

امکانات اصلی سایت های شرکتی شامل موارد زیر می شود:

 • بخش نمونه کارها
 • بخش مقالات و اخبار
 • بخش محصولات و فروشگاه (در صورتی که تمایل به داشتن فروشگاه دارید)
 • بخش معرفی خدمات شرکت
 • بخش معرفی هیئت مدیره و همکاران
 • بخش معرفی برندهای تجاری و شرکای شما
 • بخش نظرات مشتریان
 • اسلاید های مختلف برای معرفی شرکت
 • بخش نقشه و لوکیشن
 • برگه های درباره ما و تماس با ما

امکاناتی که با خرید سایت شرکتی باید انتظار آن را داشته باشید، در بالا گفته شد؛ هرچند این امکانات بسته به نوع و انتخاب شما می تواند متفاوت باشد. به طور کلی سایت های شرکتی به 3 حالت کلی طراحی می شوند. این سایت ها به منظور معرفی شرکت مورد نظر و خدمات آن، معرفی محصولات و فروش محصولات مورد استفاده قرار می گیرند که ممکن است یک شرکت، تمام این امکانات را در سایت خود قرار دهد.

 

خرید سایت شرکتی

مزایای خرید سایت شرکتی

با خرید سایت شرکتی مناسب، می توانید از مزایای فوق العاده این سایت استفاده کنید. در این بخش به مزایای سایت های شرکتی می پردازیم.

جذب مشتریان بیشتر

با خرید سایت شرکتی و تمرکز روی سئو، کاربران میتوانند با یک جستجوی ساده به سایت شما دسترسی پیدا کنند و جذب شما شوند. به این صورت مخاطبان زیادی از شرکت شما و خدماتتان بصورت اینترنتی بازدید می کنند که می تواند باعث جذب مشتریان بیشتر شود.

افزایش اعتماد

بوسیله یک سایت شرکتی معتبر، می توانید به اعتبار شرکت خود بیافزایید. این کار باعث افزایش اعتماد مخاطبین می شود.

افزایش فروش

با افزایش مشتریان و کسب اعتماد بیشتر، فروش شما به شکل خارق العاده ای افزایش می یابد.

تبلیغات حرفه ای

با خرید سایت شرکتی و بهینه سازی آن برای موتورهای جستجو، سایت شما می تواند بصورت خودکار کسب و کار شما را در تمام نقاط تبلیغ کند. این مزیت مهمی است که تنها با داشتن سایت می توان از آن بهره مند شد.

دیگر مزیت های های سفارش سایت شرکتی شامل:

 • معرفی برند تجاری شما
 • دسترسی 24 ساعته
 • سرعت بالا در ارائه خدمات

نکات مهم هنگام خرید سایت شرکتی

اگر قصد سفارش و خرید سایت شرکتی را دارید، باید نکاتی را رعایت کنید تا بتوانید بیشترین استفاده را از سایت خود ببرید. در این بخش به این نکات اشاره خواهیم کرد.

نام دامنه

سایت شرکتی شما باید نام تجاری رسمی و درخور شرکت شما داشته باشد. بیشتر شرکت ها از نام تجاری خود برای انتخاب نام دامنه استفاده می کنند. برای راهنمایی کامل در مورد انتخاب نام دامنه مناسب، می تواند این مقاله را مطالعه نمایید. “انتخاب دامنه مناسب برای سایت

هاست

در هنگام خرید هاست وب سایت خود، باید به این نکته توجه داشته باشید که میزان آپلود محتوا در سایت شما به چه میزان است؟ اگر محصولات زیادی برای معرفی دارید یا می خواهید محتوای ویدیویی در سایت شرکتی خود منتشر کنید، نیاز به یک هاست با فضای بیشتر دارید.

رنگ بندی و قالب وب سایت

قالب وب سایت شما باید مناسب با نوع شرکت شما طراحی شده باشد. استفاده از رنگ ها و تایپوگرافی رسمی می تواند باعث جذابیت وب سایت شرکتی شما شود.

استراتژی مشخص

قبل از اقدام به خرید سایت شرکتی، باید هدف و استراتژی روند کاری سایت خود را مشخص کنید. بدون ایجاد یک برنامه منظم و هدفمند،سایت شما به جایی نخواهد رسید.

اطلاعات کامل و دقیق

هنگام خرید سایت شرکتی باید به این نکته دقت کنید که سایت شما، تمام اطلاعات مهم و اساسی شرکت را پوشش دهد. معرفی خدمات، محصولات، آدرس شرکت، شماره تماس ها، تاریخچه و اطلاعات اساسی، مواردی است که باید یک سایت شرکتی آنها را پوشش دهد.

امنیت 

سایت شما اعتبار شماست. در بسیاری از جلسات ممکن است بخواهید بوسیله سایت خود اقدام به معرفی خدمات یا محصولات کنید به همین دلیل باید امنیت سایت شما به مناسب ترین شکل ممکن تامین شده باشد.

 

خرید سایت شرکتی

 

جمع بندی

خرید سایت شرکتی امر مهمی است که تمام شرکت ها باید اقدام به آن کنند. مزایای بیشماری در استفاده از سایت های شرکتی وجود دارد که باعث برند سازی و رونق شرکت شما خواهد شد. در این مقاله به بررسی سایت های شرکتی پرداخیتم و یک راهنمای جامع در مورد خرید این سایت ها، در اختیار شما قرار دادیم.

در صورت سفارش و خرید سایت شرکتی، می توانید با مراجعه به بخش فروشگاه طراحی سایت معین اقدام به سفارش آن کنید. هم چنین می توانید با مشاهده بخش نمونه کارها، قالب شرکتی مورد نظر خود را انتخاب کرده و با درخواست دموی رایگان، به مدت یک ماه از وب سایت خود استفاده کنید. در صورت رضایت از عملکرد نرم افزار و نحوه پشتیبانی نیز می توانید سایت خود را خریداری نمایید و از یک سال پشتیبانی، دامنه و هاست رایگان بهره مند شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.