راهنمای خرید سایت گردشگری
راهنمای خرید سایت گردشگری
راهنمای خرید سایت گردشگری
خرید سایت گردشگری

از جمله تفریحاتی که اکثر مردم در اوقات فراغت خود انجام می دهند، رفتن به مسافرت و دیدن شهرهای مختلف است. در مقاله های قبلی در مورد اهمیت خرید سایت آژانس مسافرتی صحبت کرده ایم. این سایت ها در زمینه فروش بلیط های مختلف مانند بلیط های اتوبوس، قطار یا هواپیما فعالیت می کنند.

اما سایت گردشگری چیست و چه تفاوتی با سایت آژانس مسافرتی دارد؟ خرید سایت گردشگری برای چه مشاغلی مناسب است و چه امکاناتی در این نوع سایت ها قرار می گیرد؟ این ها بخشی از سوالاتی هستند که قصد داریم در این مقاله به آنها پاسخ دهیم.

اگر مدیر یک آژانس مسافرتی هستید و قصد جذب مشتری بیشتر و در نتیجه پیشرفت کاری خود را دارید، باید برنامه خرید سایت گردشگری را نیز داشته باشید. سایت گردشگری شما تاثیر زیادی در جذب مخاطب و افزایش فروش بلیط از شرکت شما را خواهد داشت.

تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

سایت گردشگری چیست؟

یکی از مهم ترین امکانات برای موسسه ها و شرکت های توریستی مانند جهانگردی ها و دفاتر خدمات مسافرتی، سایت گردشگری می باشد. در این سایت ها امکانات مختلفی مانند معرفی تورها، معرفی مناطق دیدنی شهرهای مختلف، رزور تور و هتل و … ارائه می شود.

این سایت ها دارای بخش ها و صفحاتی مخصوص برای معرفی جاذبه های گردشگری هستند که شرکت آژانس مسافرتی، بلیط سفر به آنها را ارائه می دهد. به نوعی سایت گردشگری با هدف بازاریابی و جذب مخاطب برای آژانس مسافرتی طراحی می شود.

 

خرید سایت گردشگری

تفاوت سایت گردشگری با سایت آژانس مسافرتی

بخش های خصوصی جهانگردی ها و هم چنین دفاتر خدمات مسافرتی، اغلب دارای چندین آژانس مسافرتی می باشند. این آژانس های مسافرتی برای جذب مشتری بیتشر و افزاییش فروش بلیط، رقابت تنگاتنگی با یکدیگر دارند. تور های مختلفی در این آژانس های مسافرتی ارائه می شود که شرکت جهانگردی و خدمات مسافرتی، باید آنها را به مشتریان و مخاطبان هدف، معرفی کند. این کار بوسیله خرید سایت گردشگری انجام می شود.

هدف اصلی سایت های آژانس مسافرتی، فروش و ارائه بلیط های مختلف است در حالی که سایت های گردشگری، به معرفی جاذبه های توریستی، معرفی هتل ها و یا تورهای مختلف می پردازند

مزایای خرید سایت گردشگری

خرید سایت گردشگری می تواند مزایای زیادی برای شرکت یا دفتر خدمات مسافرتی شما داشته باشد. این مزایا شامل موارد زیر می شوند.

  • افزایش سود

    هدف از طراحی و خرید سایت گردشگری، معرفی تور ها و جاذبه های توریستی شهرهای مختلف است. در این روند مشتریان زیادی با بازدید از سایت شما، جذب تورهای مختلف ارائه داده شده از سمت شرکت آژانس مسافرتی شما خواهند شد و اقدام به خرید یا رزور تور می کنند که سودآوری شما را تا حد زیادی افزایش می دهد.

  • ایجاد برند

    از دیگر مزایای خرید سایت گردشگری، برند سازی شرکت و آژانس های زیر مجموعه شما خواهد بود. با خرید سایت گردشگری و تمرکز روی سئو آن، می توانید از رقبای خود سبقت بگیرید و به یکی از بهترین شرکت ها در زمینه خدمات مسافرتی تبدیل شوید.

  • معرفی شرکت های زیر مجموعه

    با خرید و استفاده از سایت گردشگری، می توانید شرکت ها و آژانس های زیر مجموعه دفتر خود را معرفی نمایید.

 

خرید سایت گردشگری

نکات مهم هنگام خرید سایت گردشگری

اگر تصمیم خود را برای خرید سایت گردشگری گرفته اید، نیاز است به برخی نکات مهم و ضروی توجه زیادی داشته باشید. رعایت این نکات باعث می شود که بتوانید بیشترین بهره ممکن از سایت خود را ببرید و خریدی مطمئن را انجام دهید. در این بخش به بررسی این نکات می پردازیم.

بخش مقالات سایت

از ضروری ترین بخش هایی که باید در سایت گردشگری شما وجود داشته باشد، بخش مقالات و اخبار است. این بخش تاثیر زیادی در جذب مخاطب دارد و می تواند سوددهی شما را تا حد زیادی افزایش دهد. با انتشار مقالات مختلف درباره جاذبه های توریستی شهر ها و کشورهای متنوع و هم چنین انتشار اخبار، علاوه بر جذب مخاطب و اطلاع رسانی مناسب، می توانید رنک سایت خود را در نتایج جستجو گوگل بهبود ببخشید.

امکان رزرو تور و هتل

سایت گردشگری خریداری شده شما باید امکان رزرو تور و هتل را داشته باشد. بسیاری از مخاطبان شما با مطالعه مقالات سایت، قصد سفر با تورهای مختلف را می کنند و سایت شما باید امکان رزرو تور و هتل را به سادگی در اختیار آنها قرار دهد.

معرفی آژانس های مسافرتی

بخش مهم دیگری که هنگام خرید سایت گردشگری باید در نظر داشته باشید، بخش معرفی شرکت های زیر مجموعه است. در این بخش باید به معرفی حامیان یا آژانس های مسافرتی گوناگون و خدمات ارائه داده شده آنها بپردازید.

پشتیبانی آنلاین

سایت شما باید قابلیت پشتیبانی آنلاین از طریق چت را داشته باشد. به این صورت به راحتی می توانید با کاربران سایت خود ارتباط مستقیم برقرار کنید و در کوتاه ترین زمان، سوالات آنها را پاسخ دهید.

هم چنین این میتوانید با دریافت شماره تلفن آنها در این بخش، دیتابیسی عظیم از مشتریان را ایجاد کرده و بازاریابی های خود را گسترش دهید.

 

خرید سایت گردشگری

جمع بندی 

خرید سایت گردشگری با توجه به ویژگی های کاربردی، می تواند فعالیت های شما را گسترش دهد و باعث افزایش درآمد شما شود. در این مقاله نکاتی در مورد خرید سایت گردشگری را بیان کردیم. رعایت این نکات باعث می شود بتوانید بیشترین بهره ممکن را از سایت خود ببرید.

اگر برای شرکت خود قصد خرید سایت گردشگری طراحی شده بر پایه وردپرس را دارید، می توانید نمونه کارهای ما را مشاهده کنید و قالبی متناسب با دفتر یا شرکت خود را انتخاب نموده، سپس فرم درخواست دموی رایگان را تکمیل نمایید و به مدت یک ماه کاملا رایگان سایت گردشگری خود را تست کنید و در صورت رضایت از عملکرد و نحوه خدمات پشتیبانی و آموزش ما نسبت به خرید سایت گردشگری خود اقدام نمایید و از یک سال پشتیبانی و آموزش رایگان به همراه هاست و دامنه رایگان بهره مند شوید.

اگر نیاز به راهنمایی بیشتری در این زمنیه دارید، می توانید با همکاران پشتیبانی طراحی سایت معین در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.