نکاتی در مورد خرید سایت ورزشی
نکاتی در مورد خرید سایت ورزشی
نکاتی در مورد خرید سایت ورزشی
خرید سایت ورزشی

از جذاب ترین و پربازدید ترین وب سایت ها، می توان به سایت های ورزشی اشاره کرد.  سایت های ورزشی می تواند انواع مختلفی داشته باشد و با اهداف گوناگونی طراحی شود اما در هر صورت مخاطبان زیادی دارد و استقبال خوبی از آن می شود.

بسیاری از افرادی که در زمینه ورزشی فعالیت می کنند مانند مربیان بدنسازی، آکادمی های ورزشی مختلف، مدارس فوتبال و یا حتی روزنامه نگاران برای انتشار اخبار، از یک سایت ورزشی استفاده می کنند. خرید سایت ورزشی تاثیر زیادی در گسترش و بهبود فعالیت های انجام شده در این زمینه خواهد داشت.

اگر شما هم در یکی از زمینه های ورزشی فعالیت می کنید، می توانید با سفارش و خرید سایت ورزشی، به صورت حرفه ای تر فعالیت های خود را ادامه دهید و بازاریابی هدف مندی نیز داشته باشید.
اما برای خرید سایت ورزشی از کجا باید شروع کرد؟ چه نکات و مواردی باید در سایت های ورزشی رعایت شود تا نتیجه مطلوب را بتوان از آن گرفت؟ این ها بخشی از سوالاتی هستند که در این مقاله به آنها پاسخ خواهیم داد.

با ما همراه باشید.

سایت ورزشی چیست و چه ویژگی هایی دارد؟

سایت های ورزشی با اهداف گوناگون طراحی می شوند. می توانید از یک سایت ورزشی برای انتشار اخبار جدید در حوزه ورزش استفاده کنید، مانند سایت ورزش سه، و یا به عنوان یک مربی ورزشی اقدام به خرید سایت ورزشی کنید و خدمات مختلفی را از سایت خود ارائه دهید.

سایت های ورزشی خبری با توجه به درج اخبار به روز از دنیای ورزش، طرفداران زیادی میان مردم دارند. هم چنین وب سایت های ورزشی که مختص باشگاه های مختلف طراحی می شوند نیز می توانند به جذب مخاطب زیادی بپردازند. در این نوع وب سایت ها، اخبار مرتبط با باشگاه و آخرین اطلاع رسانی ها در آن درج می شود. هم چنین در صورت گسترش سایت می توان مطالب ورزشی مفیدی را در بخش وبلاگ این سایت ها برای مخاطبان و بازدیدکنندگان درج نمود.

 

خرید سایت ورزشی

به طور کلی ویژگی هایی که در سایت های ورزشی مختص باشگاه های مختلف مانند بدنسازی، یوگا، فوتبال، کشتی و …  وجود دارد شامل موارد موارد زیر می شود:

  • امکان ثبت نام آنلاین
  • معرفی امکانات باشگاه
  • معرفی دوره ها
  • خرید و دانلود رژیم غذایی یا برنامه ورزشی
  • قابلیت ثبت تغییرات وزنی
  • بخش وبلاگ برای انتشار اخبار و یا مطالب ورزشی

نکات مهم هنگام خرید سایت ورزشی

اگر تصمیم خود را برای خرید سایت ورزشی گرفته اید، نیاز است با برخی از موارد آشنایی داشته باشید و به نکات مهمی توجه کنید. رعایت این موارد باعث می شود که بتوانید خرید سایتی حرفه ای را انجام دهید و بهترین استفاده را از سایت خود ببرید. به این شکل مخاطبان زیادی از طریق سایت جذب باشگاه شما خواهند شد که درآمد شما را تا حد زیادی می تواند افرایش دهد.

در ادامه به بررسی نکاتی مهم هنگام خرید سایت ورزشی می پردازیم.

تعیین هدف از طراحی سایت

قبل از هر اقدامی باید هدف خود را از طراحی و خرید سایت ورزشی مشخص نمایید. اینکه سایت خود را به چه منظوری می خواهید خریداری کنید. آیا قصد طراحی سایت برای باشگاه مدنظر خود را دارید یا می خواهید وب سایتی خبری در زمینه ورزشی راه اندازی کنید.

هم چنین مشخص کردن انتظارات خود از وب سایت و انتقال آنها به شرکت طراحی سایت خود، می تواند شما را به اهداف خود نزدیک تر کند.

طراحی ساده صفحات سایت

سایت ورزشی خریداری شده شما باید در حین کاربردی بودن، سادگی خاصی داشته باشد و اطلاعات مورد نظر کاربران را به راحتی در اختیار آنها قرار دهد. می توانید در سایت خود از فضاهای سفید به اندازه کافی استفاده نمایید و فونت های ساده و درشتی را برای تیترها انتخاب نمایید.

به این صورت مخاطبان بیشتر جذب وب سایت شما می شوند و مطالب شما را مطالعه می نمایند.

تصاویر با کیفیت

سایت شما باید تصاویری با کیفیت داشته باشد. این تصاویر ورزشی جذاب ترین بخش وب سایت شما برای کاربر هستند به همین دلیل سعی کنید در انتخاب آنها بیشترین دقت را داشته باشید. هم چنین برای سنگین نشدن سایت خود، حجم تصاویر را تا حد ممکن کاهش دهید.

بخش معرفی مربیان

هنگام خرید سایت ورزشی، باید به این نکته توجه داشته باشید که امکان ارتباط کاربر با مربی را بصورت آنلاین فراهم کنید. هم چنین باید بخشی را به عنوان معرفی مربیان باشگاه درسایت خود معرفی کنید. می توانید از تصاویر آنها، سوابق ورزشی، رزومه، جوایز و موارد دیگر در این بخش استفاده نمایید.

 

خرید سایت ورزشی

ثبت نام و ورود کاربران

سایت شما باید امکان ورود و ثبت نام کاربران را فراهم کند. به این شکل مخاطبان شما با ساخت یک حساب کاربری، می توانند از خدمات مختلف سایت شما استفاده نمایند.

درگاه پرداخت الکترونیکی

در صورتی که قصد دارید در سایت خود برنامه غذایی و یا برنامه ورزشی به کاربران خود ارائه دهید و آنها را از طریق سایت به فروش رسانید، باید قابلیت پرداخت الکترونیکی را در سایت خود فراهم کنید. به این شکل کاربران به راحتی می توانند پکیج های مخصوص خود را خریداری و دانلود نمایند.

سایر نکات مهم هنگام خرید سایت ورزشی

 

خرید سایت ورزشی

جمع بندی

خرید سایت ورزشی با توجه به امکانات زیادی که در اختیار مخاطبان قرار می دهد، می تواند فعالیت های ورزشی شما را گسترش دهد. در این مقاله به بررسی نکاتی مهم هنگام خرید سایت ورزشی پرداختیم.

اگر قصد خرید سایت ورزشی دارید، می توانید نمونه کارهای ما را مشاهده کنید و قالب ورزشی متناسب با شغل و سلیقه خود را انتخاب نموده، سپس فرم درخواست دموی رایگان را تکمیل نمایید و به مدت یک ماه کاملا رایگان سایت ورزشی خود را تست کنید و در صورت رضایت از عملکرد و نحوه خدمات پشتیبانی و آموزش ما نسبت به خرید سایت ورزشی اقدام نمایید و از یک سال پشتیبانی و آموزش رایگان به همراه هاست و دامنه رایگان بهره مند شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.