blank
راهنمای خرید وب سایت ارزان
راهنمای خرید وب سایت ارزان
راهنمای خرید وب سایت ارزان
خرید وب سایت ارزان

قیمت خرید وب سایت، موضوعی مهم برای تمامی مدیران کسب و کارهاست. تمامی صاحبان مشاغل مختلف، به دنبال کاهش هزینه های طراحی سایت و هم چنین استفاده از بهترین وب سایت با توجه به بودجه خود هستند. خرید وب سایت ارزان در صورتی که با توجه به نکات و ویژگی های خاصی انجام نشود، می تواند باعث ایجاد ضررهای بیشتری به شما شود. استفاده از وب سایت های بی کیفیت با امنیت پایین تنها به دلیل قیمت پایین آن، راهکار معقولانه ای نخواهد بود.

در صورتی که قصد خرید وب سایت ارزان قیمتی را دارید و می خواهید از ویژگی های مختلف یک سایت مناسب آن بهره مند شوید، تا انتها با ما همراه باشید. در این مقاله به بررسی روش هایی برای کاهش هزینه خرید سایت می پردازیم.

نکاتی در مورد خرید وب سایت ارزان

هرینه طراحی و خرید سایت همواره بالا نخواهد بود. شما می توانید با توجه به بودجه و سرمایه خود، سایتی با قیمت مناسب و کیفیت بالا را خریداری نمایید. خوشبختانه روش های طراحی سایت بسیار افزایش یافته اند و شما می توانید با انتخاب هایی به صرفه، سایتی ارزان قیمت را خریداری کرده و از امکانات مختلف آن استفاده نمایید. در این بخش به بررسی راهکارهایی برای خرید وب سایت ارزان قیمت می پردازیم.

انتخاب دامنه و هاست مناسب

یکی از روش ها برای خرید وب سایت ارزان، انتخاب دامنه و هاست مناسب است. خرید دامنه های بین المللی می تواند هزینه نسبتا زیادی را روی دوش شما بگذارد، به همین دلیل پیشنهاد می کنیم از دامنه ایرانی ir. استفاده نمایید. این دامنه با قیمتی بسیار پایین تر نسبت به دامنه های بین المللی، تمام نیازهای شما در این زمینه را برطرف خواهد کرد.

هم چنین هنگام انتخاب هاست نیز می توانید از هاست های اشتراکی و یا کم حجم برای خرید سایت ارزان قیمت خود استفاده نمایید. به این صورت می توانید با هزینه ای پایین، هاست مناسبی را خریداری کرده و به مرور، هاست و فضای وب سایت خود را ارتقا دهید.

استفاده از SSL رایگان

پس از خرید دامنه باید اقدام به گرفتن گواهی SSL کنید. SSL باعث تغییر دامنه وب سایت شما از http به https خواهد شد و امنیت مطلوبی را برای سایت ایجاد خواهد کرد. شما می توانید به جای استفاده از SSL های اختصاصی و ویژه، از SSL های رایگان استفاده نمایید تا هزینه های خرید سایت کاهش یابد. پس از پایان اعتبار یک ساله این گواهینامه، می توانید در صورت نیاز اقدام به خرید گواهی های اختصاصی و ویژه کنید.

حذف خدمات سئو

راهکار دیگری که با استفاده از آن می توان خرید وب سایت ارزان قیمتی را انجام داد، چشم پوشی و حذف خدمات سئو است. ارائه خدماتی مانند تولید محتوا برای وب سایت و بهینه سازی آن، هزینه های زیادی را در ابتدای کار برای شما به جای خواهد گذاشت. شما می توانید با چشم پوشی از این خدمات و یا اجرای کم و بیش اصول سئو با کسب دانش در این زمینه، در هزینه های پرداختی خود صرفه جویی نمایید.

بهینه سازی سایت تاثیر مهمی روی بهبود رتبه شما در نتایج جستجو خواهد داشت به همین دلیل پیشنهاد می کنیم پس از مدتی که درامد مناسبی از سایت خود کسب کردید، اقدام به بهینه سازی سایت خود نمایید تا مشتریان بیشتری را جذب فروشگاه اینترنتی خود کنید.

انتخاب قالب مناسب

در صورتی که از وب سایت های وردپرسی استفاده می کنید، انتخاب قالب نیز می تواند باعث تغییر در قیمت طراحی سایت شود. استفاده از برخی قالب های حرفه ای و یا قالب های اختصاصی، به دلیل داشتن ویژگی های زیاد، باعث افزایش هزنیه ها خواهد شد، به همین دلیل پیشنهاد می کنیم با بررسی دقیق ویژگی های قالب های مورد نظر، مناسب ترین آنها را انتخاب نمایید و در صورت پیشرفت و گسترش کسب و کار خود، قالب وب سایت خود را ارتقا دهید.

پشتیبانی

برخی از شرکت های طراحی سایت برای پشتیبانی نیز هزینه ای جداگانه دریافت می کنند. این پشتیبانی شامل آموزش کار با بخش های مختلف مدیریت سایت می باشد. بنابراین اگر قصد دارید در هزینه ها صرفه جویی نمایید، باید از پشتیبانی چشم پوشی کرده یا شرکتی را انتخاب نمایید که پشتیبانی رایگانی را در اختیار شما قرار دهد.

استفاده از روش های ارزان برای طراحی سایت

طراحی سایت با شیوه و روش های مختلفی امکان پذیر است. شما می توانید با استفاده از وب سایت های آماده و یا فروشگاه ساز های رایگان، وب سایت خود را با قیمتی پایین خریداری نمایید. هم چنین استفاده از سیستم های مدیریت محتوا مانند وردپرس نیز می تواند تا حد بسیار زیادی هزینه های شما را کاهش دهد.

خرید وب سایت ارزان

خرید وب سایت ارزان

از جمله راهکارها برای خرید وب سایت ارزان، انتخاب شرکت طراحی سایت مناسب است. شما با انتخاب مناسب خود در این زمینه می توانید علاوه بر خرید سایتی با قیمت مناسب، وب سایتی کاربردی و حرفه ای را نیز خریداری نمایید.

برای خرید سایتی مناسب و با قیمتی به صرفه، پیشنهاد می کنیم با مشاهده بخش نمونه کارهای سایت معین وب، از میان تعداد زیادی سایت از پیش ساخته شده، قالب مورد نظر خود را انتخاب نمایید و با درخواست دموی رایگان، به مدت یک ماه از وب سایت خود استفاده نمایید. در صورت رضایت از عملکرد وب سایت و نحوه پشتیبانی، می توانید اقدام به پرداخت هزینه خرید سایت کنید و به طور کامل از سایت خود استفاده نمایید و از یک سال پشتیبانی رایگان، دامنه و هاست رایگان نیز بهره مند شوید.

خرید سایت ارزان قیمت

جمع بندی

خرید سایت ارزان قیمت برای بسیاری از کسب و کارهای تازه راه اندازی شده، از اهمیت بالایی برخوردار است. در این مقاله به بررسی راهکارهایی برای خرید سایت ارزان قیمت و مناسب پرداختیم. اگر نیاز به راهنمایی بیشتری در این زمنیه دارید، می توانید با همکاران پشتیبانی طراحی سایت معین در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.