نکاتی در مورد خرید سایت ساخت و ساز
نکاتی در مورد خرید سایت ساخت و ساز
نکاتی در مورد خرید سایت ساخت و ساز
خرید سایت ساخت و ساز

اگر شما هم دارای یک شرکت ساختمانی، صنعتی، پیمانکاری و یا به طور کلی ساخت و ساز هستید، به احتمال زیاد نیاز به یک وب سایت حرفه ای برای کسب و کار خود را احساس کرده اید. امروزه اینترنت باعث تحول بسیاری از مشاغل شده است و اگر شما نیز قصد دارید که در زمینه کاری خود اعتبار بیشتری بدست آورید و شرکت خود را به کاربران زیادی معرفی کنید، نیاز به خرید سایت ساخت و ساز دارید.

اما خرید سایت ساخت و ساز چه مزیت هایی دارد؟ هنگام خرید سایت ساخت و ساز چه نکاتی را مورد اهمیت قرار دهیم و وب سایت مناسب کسب و کار ما چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟ این ها مجموعه سوالاتی هستند که بسیاری از مدیران و صاحبان شرکت های ساختمانی و ساخت وساز، هنگام خرید یک وب سایت با آن مواجه می شوند.

تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید تا به این سوالات پاسخ دهیم.

سایت ساخت و ساز چیست و مناسب چه مشاغلی است؟

در دنیای امروز که جستجو برای رفع نیاز ها و کسب اطلاع از موارد مختلف بوسیله اینترنت صورت می گیرد، خرید سایت ساخت و ساز برای هر شرکتی که در این زمینه فعالیت می کند الزامی است.

سایت های ساخت و ساز را می توان زیر مجموعه وب سایت های شرکتی در نظر گرفت. خدمات ارائه شده در این سایت ها متمرکز روی مسائل ساختمانی، پیمانکاری، معماری و صنعتی است. در این نوع وب سایت ها صفحاتی مخصوص معرفی شرکت، خدمات ارائه شده، سابقه و راه های ارتباطی در نظر گرفته شده است. برخی از سایت های ساخت و ساز نیز مانند سایت های فروش مصالح ساختمانی، دارای بخش فروشگاهی برای فروش آنلاین محصولات خود بصورت عمده و یا جزئی می باشند.

 

خرید سایت ساخت و ساز

در ادامه گروه هایی از مشاغل را معرفی می کنیم که می توانند با سفارش و خرید سایت ساخت و ساز، باعث رونق کسب و کار خود شوند.

 • شرکت های پیمانکاری

  بسیاری از شرکت های پیمانکاری و پروژه ای مانند شرکت های ارائه دهنده خدمات ساختمانی، مدیریت پروژه ها و … می توانند از سایت های ساخت و ساز و خدمات آنلاین آنها استفاده نمایند.

 • شرکت های معماری و طراحی داخلی

  تمامی شرکت های معماری و حتی شرکت های طراحی و دکوراسیون می توانند با خرید سایت ساخت و ساز، باعث گسترش فعالیت های کاری خود شوند.

 • شرکت های فروش مصالح ساختمانی

  از دیگر گروه های شغلی که می توانند از وب سایت های ساخت و ساز بهترین استفاده را ببرند، شرکت های تولیدی و عرضه کننده مصالح و یا تحهیزات ساختمانی هستند. به دلیل رقابت پایین کسب و کار اینترنتی در این زمینه، اگر اقدام به خرید سایت ساخت و ساز کنید و به سئو آن توجه داشته باشید، می توانید در مدت زمانی به رتبه های برتر موتورهای جستجو دست پیدا کنید.

 • شرکت های صنعتی

  دیگر گروه مشاغلی که می توانند بسته به نیاز خود از سایت های ساخت و ساز استفاده نمایند، شرکت های صنعتی هستند. هرچند خرید سایت ساخت و ساز بیشتر برای شرکت های ساختمانی و پیمانکاری به کار می رود اما شرکت های صنعتی نیز می توانند با انتخابی صحیح، از این وب سایت ها بیشترین بهره را ببرند.

مزایای خرید سایت ساخت و ساز

همانطور که می دانید نحوه بازاریابی در دنیای امروز، با گذشته بسیار تفاوت دارد. روی آوردن بیشتر کسب و کار ها به فضای اینترنتی و گسترش فعالیت های خود در این زمینه می تواند نشانه ای در مورد اهمیت داشتن یک وب سایت برای تمامی مشاغل باشد. شرکت های ساختمانی و ساخت و ساز نیز از این موضوع مستثنی نیستند و نیاز به خرید سایت برای این مشاغل ضروری است.

در این بخش مزایایی که خرید سایت ساخت و ساز برای کسب و کار و حرفه شما به همراه دارد را نام می بریم:

 • کاهش هزینه های بازاریابی
 • فعالیت 24 ساعته در تمامی روز های هفته
 • دسترسی راحت مشتریان به محصولات و خدمات
 • نشانه گرفتن بازار هدف
 • بازاریابی موثر و نتیجه بخش
 • افزایش اعتبار شرکت
 • تعامل بیشتر با مشتریان

 

خرید سایت ساخت و ساز

نکاتی در مورد خرید سایت ساخت و ساز

اگر تصمیم خود را در مورد خرید سایت ساخت و ساز گرفته اید، باید برخی نکات را مورد اهمیت قرار دهید. رعایت این نکات باعث می شود بتوانید بهترین انتخاب ممکن را داشته باشید و بیشترین بهره را از سایت خود ببرید.

طراحی صفحات اصلی

هنگام خرید سایت ساخت و ساز، باید به طراحی برخی از صفحات آن توجه ویژه ای داشته باشید. این صفحات شامل:

 • صفحه معرفی شرکت و خدمات آن
 • صفحه ای مربوط به پروژه های انجام شده و در حال انجام
 • صفحه تماس با ما
 • صفحه ورود و عضویت کاربران که به دو صورت حقیقی و یا حقوقی می تواند باشد
 • صفحه گالری تصاویر

بخش فروشگاه

اگر قصد دارید در سایت ساخت و ساز خود، محصولات را بصورت مستقیم به فروش برسانید، نیاز به ایجاد یک فروشگاه برای سایت خود دارید. امکاناتی مانند سفارش عمده، زمانبندی ارسال، انتخاب باربری دلخواه، ثبت پروژه، پرداخت بیعانه و مواردی از این دسته باید در بخش فروشگاهی سایت شما وجود داشته باشد.

طراحی متناسب با کسب و کار

از دیگر نکات پر اهمیتی که هنگام خرید سایت ساخت و ساز باید در نظر داشته باشید، طراحی صفحات و رنگ بندی بخش های مختلف سایت است. فونت های استفاده شده، پالت رنگی، تصاویر بخش مختلف و … باید متناسب با شغل و حرفه شما باشد.

سئو سایت کسب و کار

اگر قصد دارید مشتریان زیادی را از طریق موتورهای جستجو به وب سایت خود جذب کنید، نیاز دارید سئو سایت خود را بالا ببرید. هنوز کسب و کار های فعال در زمینه ساخت و ساز بصورت جدی از وب سایت های حرفه ای استفاده نمی کنند و این می تواند خبر خوبی برای شما باشد. با طراحی یا خرید وب سایت، رقیب های جدی زیادی در این زمینه نخواهید داشت و با استخدام یک متخصص سئو و استراتژی بلند مدت، می توانید به رتبه های اول موتورهای جستجو برسید.

سایر امکانات حائز اهمیت هنگام خرید سایت ساخت و ساز

 

خرید سایت ساخت و ساز

جمع بندی

خرید سایت ساخت و ساز با توجه به ویژگی های کاربردی، می تواند گزینه مناسبی برای سرمایه گذاری باشد. با گسترش فعالیت های خود در زمینه آنلاین، می توانید جزو اولین شرکت های فعال در این زمینه باشید که اعتبار شرکت شما را بسیار افزایش خواهد داد.

در این مقاله نکاتی در مورد خرید سایت ساخت و ساز بیان کردیم. رعایت این نکات باعث می شود بتوانید بیشترین بهره ممکن را از سایت خود ببرید.

اگر برای شرکت خود قصد خرید سایت ساخت و ساز طراحی شده بر پایه وردپرس دارید، می توانید نمونه کارهای ما را مشاهده کنید و قالب ساخت و ساز متناسب با شغل و سلیقه خود را انتخاب نموده، سپس فرم درخواست دموی رایگان را تکمیل نمایید و به مدت یک ماه کاملا رایگان سایت ساخت و ساز خود را تست کنید و در صورت رضایت از عملکرد و نحوه خدمات پشتیبانی و آموزش ما نسبت به خرید سایت ساخت و ساز اقدام نمایید و از یک سال پشتیبانی و آموزش رایگان به همراه هاست و دامنه رایگان بهره مند شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.