blank
4 نکته مهم برای خرید سایت طلا فروشی و مزایای آن
4 نکته مهم برای خرید سایت طلا فروشی و مزایای آن
4 نکته مهم برای خرید سایت طلا فروشی و مزایای آن
خرید سایت شیرینی فروشی

درحال حاضر شرایط به گونه ای شده که خرید سایت طلا فروشی برای جذب مشتری و ماندگاری کسب و کار طلا فروشان لازم است. کاربران به علت صرفه جویی در زمان محصولات مورد نیاز خود را اینترنتی خریداری می کنند. در ادامه به بررسی نکات مهم و مزایای خرید سایت طلا فروشی می پردازیم.

خرید سایت طلا فروشی

در خرید سایت طلا فروشی به چه ویژگی هایی توجه کنیم؟

جدا از اینکه یک سایت حرفه ای باید دارای قابلیت هایی مانند ریسپاسیو بودن، امکان ایجاد محصول، اضافه کردن ویژگی های محصول باشد، سایت طلا فروشی باید این قابلیت را نیز داشته باشد که قیمت طلا را با توجه به نوساناتی که بازار دارد به صورت لحظه ای نمایش دهد. در بخش بعدی به بررسی مزایای خرید سایت طلا فروشی که باعث رونق کسب و کار شما خواهد شد، می پردازیم.

امکان تعریف برند تجاری خود در خرید سایت طلا فروشی

طلا از آن دسته کالا هایی است که کاربران به برند و کیفیت آن توجه بسیاری دارند و هنگام جستجو در اینترنت از برند آن محصول استفاده می کنند؛ نتیجه می گیریم که در خرید سایت طلا فروشی برای شما این امکان فراهم است تمامی برند ها را در سایت خود اضافه کنید و کاربران با جستجو کردن برند مورد نظر می توانند سایت شما را در اولین نتایج جستجو خود مشاهده کنند که این امر باعث افزایش سئو سایت شما می شود.

قابلیت اضافه کردن سود و مالیات محصولات

مشتریان سایت شما در کل تفاوت زیادی با مشتریان حضوری ندارند. بیشتر کاربران برایشان مهم است که هنگام خرید محصول، شما چه مقدار سود و مالیات به قیمت اصلی اضافه می کنید؛ بنابراین شما موظف هستید که سود و مالیات را در کنار قیمت محصولات خود نمایش دهید تا مشتریان اعتماد و اطمینان بیشتری به شما داشته باشند. با نمایش قیمت دقیق همراه با سود و مالیات، کاربران با خیال راحت از سایت خرید می کنند و مشتری وفادار شما می شوند.

افزودن قابلیت محاسبه قیمت طلا در سایت

یکی از مهم ترین امکاناتی که باید در طراحی سایت طلا فروشی از آن استفاده کرد فرمول محاسبه قیمت محصولات است. با اتصال سایت به اتحادیه صنف طلافروشان و بروزرسانی قیمت طلا به صورت لحظه ای، می توانید جدیدترین قیمت محصولات را برای کاربران نمایش دهید.

چگونه اعتماد کاربران را به سایت طلا فروشی خود جلب کنیم؟

 • دریافت نماد اعتماد الکترونیک از سایت (Enamad)
 • اضافه کردن دیدگاه مشتریان به بخش نظرات
 • درج قیمت لحظه ای (قیمت لحظه ای طلا + میزان سود + مالیات)خرید سایت طلا فروشی

مزایای خرید سایت طلا فروشی

تنوع و زیبایی این صنعت بسیاری از افراد را به سوی خود جذب می کند. در این صنعت شما محدود نخواهید بود و می توانید در تمام بخش های آن فعالیت کنید. طلا و جواهرات را می توان با توجه به جنس آن ها به دسته های مختلفی طبقه بندی کرد. طلای سفید، طلای زرد، نقره، برنز و غیره. به علاوه تمامی جواهرات به دسته بندی های گردنبند، گوشواره، النگو و انگشتر تقسیم می شوند. با خرید سایت طلا فروشی می توانید فروشگاه خود را تبلیغ کنید و درآمد بیشتری کسب کنید. همچنین می توانید از تمام کشور مشتریان خود را داشته باشید، در نتیجه فروش شما محدود به منطقه فروشگاه فیزیکی شما نمی شود.

ظاهر طلا فروشی آنلاین

یک سایت طلا فروشی پیش از هر چیزی باید طراحی زیبایی داشته باشد. شاید کسی به ظاهر یک فروشگاه آنلاین توجه چندانی نکند اما از آنجایی که طلا و جواهرات از جمله کالاهای زینتی هستند و مشتریان خاصی دارند، باید ظاهر و نمای بسیار زیبایی داشته باشند. ظاهر زیبای یک طلا فروشی آنلاین تاثیر به سزایی بر مشتریان دارد. تقسیم بندی محصولات در دسته های مناسب و عکس های بسیار زیبا از آن ها باعث جذب هر چه بیشتر کاربران می شود.

بسیاری از طلا فروشی ها از طراحی های بسیار زیبایی برای فروشگاه خود استفاده می کنند. شما هم می توانید با استفاده از امکاناتی که سایت طلا فروشی در اختیار شما گذاشته مانند بنر ها، ظاهر سایت طلا فروشی خود را کاربر پسند کنید و فروش خود را افزایش دهید. با وجود اینکه ظاهر یک طلا فروشی آنلاین می تواند باعث جذب مشتریان شود اما نمی تواند آن ها را به مشتریان ثابت شما تبدیل کند. برای این کار باید امکانات متعددی را در نظر بگیرید که در ادامه به آن می پردازیم.

نکاتی که قبل از خرید سایت طلا فروشی باید به آن توجه کنید

طلا کالایی با ارزش است. بنابراین ارسال آن به مشتری باید با احتیاط انجام شود. برای ارسال طلا و جواهرات به مشتریان باید از شرکت های حمل و نقل یا پیک های معتبر استفاده کنید. کاربران معمولا به خرید از یک سایت طلا فروشی اعتماد ندارند. به همین دلیل طلا فروشی آنلاین باید تمامی طلاهای خریداری شده را بیمه کند تا در صورت گم شدن، بتوان خسارت وارد شده را جبران کرد.

یکی از ویژگی های خرید سایت طلا فروشی، امکان تعویض جواهرات است. در فروشگاه های فیزیکی طلا در سراسر کشور مشتریان می توانند طلا و جواهرات خود را با کالای جدید تعویض کنند. یک جواهر فروشی آنلاین هم می تواند این ویژگی را داشته باشد. بسیاری از جواهر فروشی های آنلاین این امکان را برای مشتریان فراهم می آورند.

از آنجایی که مشتریان نمی توانند جواهرات را قبل از خرید تست کنند ممکن است در انتخاب دچار مشکل شوند. به عنوان مثال برای خرید انگشتر مشتریان باید از سایز دقیق آن اطلاع داشته باشند. شما می توانید در سایت طلا فروشی خود با نشان دادن الگو های مناسب سایز، مشتریان را در انتخاب بهترین گزینه یاری کنید.

در سایت طلا فروشی باید امکان بازگشت محصولات وجود داشته باشد. ممکن است مشتریان از خرید کالاهای خود پشیمان شوند و یا کالای ارسالی با سفارش مشتری مغاییرت داشته باشد و کالا آسیب دیده باشد. در این صورت سایت طلا فروشی باید بتواند این امکان را برای مشتریان فراهم آورد. نیازهای سایت طلا فروشی به طور کامل بررسی شد اما برای طراحی سایت طلا فروشی می توان امکاناتی را در نظر گرفت که بتواند به راحتی نیاز های کاربران را تامین کند.

خرید سایت طلا فروشی

امکانات پایه و ضروری طراحی سایت طلا فروشی

 •  مشتریان باید بتوانند به راحتی محصولات مورد نظر خود را با جستجو براساس برخی فیلتر هایی چون نوع جواهر، جنس و قیمت پیدا کنند
 •  باید امکان پیگیری هر سفارشی که توسط مشتریان ثبت می شود، وجود داشته باشد
 •  افزونه دریافت قیمت طلا به صورت لحظه ای
 •  امکان تعریف روش های ارسال و محاسبه ی خودکار قیمت در یک سایت طلا فروشی باید براساس هزینه ی بیمه و مسافت محاسبه شود
 •  امکان ارائه ی تخفیف با توجه به حجم طلا و مبلغ آن ها
 •  امکان ثبت فاکتور های رسمی: طلا و جواهرات از جمله کالاهایی است که نیازمند فاکتور رسمی بوده و باید نرخ مالیات ارزش افزوده در آن قید شود.
 •  ثبت فیش پرداخت
 •  امکان مشاهده سود و زیان و لیست درآمد و هزینه های فروشگاه شما
 •  امکان تهیه لیستی از مشتریان به همراه شماره موبایل و ایمیل آن ها براساس فیلتر های مختلف مانند نوع جواهراتی که خرید کرده اند یا مبلغ خرید آن ها
 • امکان ایجاد فاکتور دستی: بسیاری از طلا فروشی ها کار خود را ابتدا به صورت حضوری آغار کرده اند به همین دلیل به ثبت فاکتور به صورت دستی نیاز پیدا می کنند.
 • تهیه لیستی از مشتریان به همراه اطلاعات آن ها: یک طلا فروشی آنلاین برای احراز هویت مشتریان و اطمینان از صحت خرید باید اطلاعات دقیقی از مشتریان داشته باشد
 • بسیاری از مشتریان ممکن است برای خرید طلا از چک استفاده کنند. شما می توانید تمامی اطلاعات چک های مشتریان را در جواهر فروشی آنلاین خود ثبت کنید
 • فراهم کردن امکان بازگشت برای برخی از جواهرات: همان طور که گفتیم امکان بازگشت طلا و جواهرات در یک سایت طلا فروشی ضروری است به همین دلیل شما می توانید شرایط بازگشت جواهرات را در سایت خود ذکر کنید و برای جواهرات مورد نظر خود این ویژگی را فعال یا غیر فعال کنید.

سخن پایانی

همانطور که اشاره کردیم خرید سایت طلا فروشی موجب می‌شود مشتریان زیادی به شما مراجعه و از شما خرید کنند که این امر علاوه بر افزایش درآمد در کسب و کارتان موجب پیشی گرفتن فعالیت شما در فضای گسترده اینترنت از سایر رقبایتان می‌شود. در واقع هر چه محبوبیت شما از سایر رقبایتان بیشتر باشد مشتریان بیشتری به سمت فروشگاه شما جذب می‌شود.

به عبارت دیگر از جمله دلایل داشتن یک فروشگاه اینترنتی مراجعه افرادی است که به هر دلیلی نمی‌توانند به فروشگاه شما حضوری مراجعه کنند با این روش کاربران می توانند در هر نقطه ای از ایران با چند کلیک ساده محصولات شما را خریداری کنند. تیم طراحی سایت معین تمام تلاش خود را کرده تا در این مقاله به مسائل مهمی که در خرید سایت طلا فروشی باید به آن توجه داشته باشید را معرفی نمایید.

ما با داشتن تیمی قدرتمند می توانیم شما را برای طراحی سایت محبوب خودتان راهنمایی کنیم و در تمامی مسائل پشتیبان شما باشیم. شما با وارد شدن به بخش نمونه کار سایت می توانید قالب های سایت طلا فروشی را مشاهده کنید و بعد از انتخاب قالب و تکمیل فرم درخواست دمو رایگان به مدت یک ماه با قابلیت های سایت خود آشنا شوید و در صورت رضایت از خدمات و پشتیبانی ما، نسبت به خرید سایت اقدام و یک سال پشتیبانی، آموزش رایگان به همراه هاست و دامنه دریافت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.