نکاتی در مورد طراحی سایت حسابداری
نکاتی در مورد طراحی سایت حسابداری
نکاتی در مورد طراحی سایت حسابداری
طراحی سایت حسابداری

از جمله شرکت هایی که می توانند استفاده زیادی از وب سایت های اینترنتی داشته باشند، شرکت های حسابداری هستند. طراحی سایت حسابداری می تواند باعث معرفی این شرکت ها به افراد زیادی شود و ارائه خدمات مختلف را ساده تر کند. هم چنین روند استخدام پرسنل و اطلاع رسانی های مختلف توسط وب سایت، به بهترین شکل انجام خواهد شد.

رقابت میان شرکت های حسابداری بالاست و تمامی آنها از یک وب سایت حرفه ای و مناسب استفاده می کنند. در صورتی که شما نیز قصد خرید و یا طراحی سایت حسابداری را دارید، تا انتها با ما همراه باشید. در این مقاله قصد داریم به اهمیت طراحی سایت حسابداری و نکاتی در مورد آن بپردازیم.

سایت حسابداری چیست و طراحی سایت حسابداری چه اهمیتی دارد؟

از جمله وب سایت های شرکتی که کاربرد بسیار زیادی دارد، سایت حسابداری است. برای طراحی سایت حسابداری کافی است قالبی شرکتی را انتخاب کرده و بخش های مختلف آن را با توجه به نیازهای خود شخصی سازی نمایید. در این وب سایت ها بخش های مختلفی وجود دارند که برخی از آنها از اهمیت بالایی برخوردارند. این بخش ها شامل صفحات دانلود، تماس با ما، درباره ما و وبلاگ می باشند.

اهمیت طراحی سایت حسابداری، در افزایش مخاطب و هم چنین اعتبار شرکت بسیار بالاست. امروزه اولین اقدام تمامی افراد برای خرید نرم افزار حسابداری و یا استفاده از خدمات مالی و حسابداری، جستجو در اینترنت است. بنابراین در صورتی که قصد داشته باشید نرم افزار شما تعداد نصب بالایی داشته باشد و مشتریان شرکت حسابداری شما افزایش پیدا کنند، باید در نتایج جستجوی این افراد قرار بگیرید.

با استفاده از سایت حسابداری و بهینه سازی بخش های مختلف آن، می توانید پس از مدتی در صفحات اول موتورهای جستجو قرار بگیرید تا کاربران مختلف با مطالعه محتوای وب سایت، اقدام به خرید و یا استفاده از خدمات حسابداری شما کنند. این روش از طرفی باعث افزایش اعتبار شرکت شما نیز خواهد شد. در صورتی که بهینه سازی و سئو سایت شما با موفقیت انجام شود، برنامه حسابداری خود را به افراد زیادی در سطح اینترنت معرفی خواهید کرد و می توانید از این طریق اعتبار شرکت خود را افزایش دهید.

طراحی سایت حسابداری

مزایای طراحی سایت حسابداری

طراحی سایت حسابداری جدا افزایش مشتریان، مزایای بسیار زیادی دارد که تمامی آنها باعث افزایش تعداد نصب نرم افزار حسابداری شما می شوند. هم چنین اگر شرکت شما تنها مشاورات مالی و حسابداری را ارائه می دهد، با استفاده از مزایای طراحی سایت می توانید کاربران بیشتری را جذب شرکت خود کرده و باعث رونق کسب و کار خود شوید. در این بخش به بررسی برخی از مهم ترین مزایای طراحی سایت حسابداری می پردازیم.

 • افزایش اعتبار شرکت حسابداری
 • ارائه خدمات به صورت حرفه ای
 • صرفه جویی در بسیاری از هزینه ها
 • پشتیبانی مناسب
 • اطلاع رسانی بهتر
 • صرفه جویی در زمان
 • دسترسی شبانه روزی
 • مشاهده گزارشات فروش
 • معرفی شرکت
 • جذب و استخدام پرسنل به صورت حرفه ای
 • امکان تیکت دهی

طراحی سایت حسابداری

نکاتی در مورد طراحی سایت حسابداری

برای بهره مندی از مزایای گفته شده، نیاز است تا وب سایتی حرفه ای و همه جانبه را طراحی و یا خریداری کنید. در صورتی که وب سایت حسابداری شما نتواند انتظارات مخاطب را برآورده کند و دارای مشکلات مختلفی باشد، مطمئنا نتیجه بخش نخواهد بود و نمی توانید از آن برای رشد و پیشرفت کسب و کار خود استفاده کنید. در این بخش به بررسی برخی نکات مهم هنگام طراحی سایت حسابداری می پردازیم.

استفاده از قالب مناسب

انتخاب قالب سایت اهمیت بالایی دارد و ظاهر وب سایت شما باید کاربر را در نگاه اول به خود جذب کند. اگر قصد طراحی سایت حسابداری با استفاده از وردپرس را دارید، سعی کنید از قالب های حسابداری و یا مالی استفاده نمایید. این نوع قالب ها با توجه به نیازهای شرکت های مالی و حسابداری طراحی شده اند و تاثیر گذاری بالایی روی مخاطب دارند. هم چنین می توانید با جستجو در میان قالب های شرکتی، قالبی با رنگبندی و طراح های مناسب برای استفاده را انتخاب نمایید.

معرفی شرکت 

از جمله بخش هایی که در طراحی سایت حسابداری باید مورد استفاده قرار بگیرد، بخش معرفی شرکت می باشد. شما باید اطلاعاتی از عملکرد شرکت خود را در صفحه اول وب سایت منتشر نمایید تا کاربر با ورود به وب سایت، این اطلاعات را دریافت کرده و در صورت رضایت، سایر صفحات وب سایت شما را مشاهده کند.

معرفی خدمات ارائه شده، طراحی صفحات تماس با ما و درباره ما، گالری تصاویر، معرفی پرسنل و … از دیگر بخش هایی است که می توانید برای معرفی شرکت حسابداری خود از آنها استفاده نمایید.

بخش وبلاگ

یکی از مهم ترین بخش ها در طراحی سایت حسابداری، بخش وبلاگ و مقالات سایت می باشد. این بخش تاثیر زیادی روی معرفی وب سایت و هم چنین شرکت شما در فضای اینترنت خواهد داشت و بوسیله آن نیز می توانید به شکلی مناسب اطلاع رسانی های مختلف را انجام دهید. با انتشار مقالات هدفمند و بهینه سازی شده با سئو در بخش مقالات، می توانید در صفحات اول موتورهای جستجو قرار بگیرید و از این طریق کاربران وب سایت خود را افزایش دهید.

سایر نکات مهم هنگام طراحی سایت حسابداری

 • ایجاد بخش دانلود (در صورت ارائه نرم افزار حسابداری و یا افزونه های مختلف)
 • بخش آموزش حسابداری
 • چت و گفتگوی آنلاین
 • طراحی بخش فروشگاه
 • ایجاد صفحه درخواست نمایندگی
 • طراحی فرم استخدام
 • قرار دادن درگاه های پرداخت معتبر
 • استفاده از اینماد
 • قراردادن لینک شبکه های اجتماعی

طراحی سایت حسابداری

جمع بندی

طراحی سایت حسابداری برای شرکت های فعال در این زمینه، می تواند مزایای بسیار زیادی داشته باشد و باعث رونق کسب و کار آنها شود؛ اما بهره مندی از این مزایا نیازمند بکارگیری نکات مهم و ضروری هنگام طراحی سایت می باشد. در این مقاله به بررسی این نکات پرداختیم.

در صورتی که قصد دارید طراحی سایت حسابداری خود را به شرکتی معتبر و حرفه ای در این زمینه واگذار کنید، می توانید با مشاهده بخش نمونه کارهای سایت معین وب، از میان تعداد زیادی سایت از پیش ساخته شده، قالب شرکتی منتاسب با کسب و کار مورد نظر خود را انتخاب نمایید و با درخواست دموی رایگان، به مدت یک ماه از وب سایت خود استفاده نمایید. در صورت رضایت از عملکرد وب سایت و نحوه پشتیبانی، می توانید اقدام به پرداخت هزینه خرید سایت کنید و به طور کامل از سایت خود استفاده نمایید.

اگر نیاز به راهنمایی بیشتری در این زمنیه دارید، می توانید با همکاران پشتیبانی طراحی سایت معین در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.